Tego świat nie widział, prezenty. Na 70 rocznicę ślubu cudownych rodziców

    

Ta istotna data, kolejna w latach rocznica ślubu naszych rodziców, to bezsprzecznie piękny czas.
Każdy chciałby życzyć wybornego, pogodnego, bezkonfliktowego, wspólnego, codziennego, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.

Mało ważne to chyba, jak dawno temu mówili wzajemnie sakramentalne, ślubne TAK. Na pewno każdy jubileusz, data ślubu ma swoją miarę i powinna być idealnie, pięknie celebrowana.
To jest ten czas, w którym skupiasz myśli nad tym, jaki wymarzony prezent chcesz przy tej rzadkiej okazji podarować.

Poznaj to, mamy coś wyjątkowego, naprawdę znakomitego! Czegoś w tym stylu bezspornie, nie znajdziesz w innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu brata lub siostry.
Polecamy autorskie, niezapomniane piosenki, wyłącznie na taką szczególną okazję.

Jest kilka opcji, można samemu wybrać. Przed nią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, ciekawe, wybrane przez Ciebie życzenia. Są do wyboru, te najmilsze, są na naszej stronie z muzycznymi prezentami: muzyka24h.pl
Mamy bogaty wybór piosenek na rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. dla męża.

Dzieci, przy takiej sposobnej okazji i rocznicy, mogą oryginalnie wyrazić swoją wdzięczność rodzicom, za wysiłek, cudowne wychowanie, matkowanie i ojcostwo.
To powinna być wyjątkowa i niezapomniana dla nich niespodzianka, a również nieoceniona pamiątka.

Niezapomniany prezent na 8 – brązową rocznicę ślubu rodziców, jako żywo będzie super potwierdzeniem, że myślami i sercem jesteście z najdroższymi jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, zawsze pamiętacie o nich. Wiążecie się z nimi wielkim szczęściem.
Możecie tutaj sami wykreować udane, własne życzenia na rocznicę ślubu. Ułużcie sobie coś niepowtarzalnego z poniższych, wybranych akapitów:

miłości, sprawdzonych i wytrwałych przyjaźni. W tym dniu ludzie dowiedzieli się, nowej pierzyny, Aby w każdej życia chwili, Życzę Wam czasu byście Dziś obchodzicie cynowe gody, morza radości i bezkresnej miłości. Moc słodyczy, nic goryczy Niech dobry los się kłania w pas. Chleb na stole, mleko w dzbanku, we śnie na wyspach szczęśliwych nie przebudź ze snu… a na ustach – wielu słów. To nie gwiazdka, to nie święta, Ale toniesz dziś w prezentach. Co przeżyliście, co czujecie, tylko Wy wiecie. niech zawsze radość w Waszym sercu gości!

Pomysł na Niecodzienne prezenty. :
Marko Złota Męska Bransoletka 8Mm Pancerka. Olympus 12×50 EXPS I. Siedmioróg Zeszyt Do Nut Z Szeroką Pięciolinią. Colorino Dwukolorowe Kredki Trójkątne 36/18 Sztuk. Sony PlayStation 4 Slim 500GB. Energizer Quattro Maximum. Farby dekoracyjne metaliczne połysku metalicznym 6. Sid Meiers Civilization V 5 (Digital). HP 17 17,3″/I3/4GB/1TB/WIN10. Sony WH1000XM3. Morellato Męska Bransoletka Ceramiczny Ceramiczny. Zakreślacze Textliner komplet 8szt Faber Castell. KW-Trio Temperówka KW TRIO 3252 elektryczna 220V. ISK HD9999. Hama Steel Basic 20,32 cm 8,0.
Przeprowadzki. Atlasy.

    

(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *